Vyhľadávanie
Kategórie
ikona kategórieÚvod
ikona kategórieAnglicko
ikona kategórieCyprus
ikona kategórieČeská Republika
ikona kategórieGrécko
ikona kategórieHolandsko
ikona kategórieNemecko
ikona kategórieRakúsko
ikona kategórieŠpanielsko
ikona kategórieŠvajčiarsko
ikona kategórieTaliansko
ikona kategórieOstatné krajiny
ikona kategórieÍrsko
ikona kategórieŠkótsko
ikona kategórieNórsko

HOLANDSKO - Ošetrovateľka ku pánovi do rodiny

Umiestnime zdarma kvalifikovanú opatrovateľku ku 56-ročnému mužovi, ktorý v dôsledku nehody trpí paraplégiou a je pripútaný na invalidný vozík. Jedná sa o parciálne paraplégia s paralýzou pása. Klient ďalej trpí deformácií ľavej ruky, dekubity, cerebrovaskulárnym ochorením (DCV) a psoriázou. V dôsledku týchto postihnutie je klient inkontinentných a používa katéter.

Požiadavky na zamestnankyňu:
Hľadáme kvalifikovanú, nemecky hovoriace ošetrovateľku (zdravotnú sestru) so skúsenosťami so starostlivosťou o staršie paralyzovanú osobu, s priateľským duchom a dobrou náladou.
Ošetrovateľka by mala mať skúsenosti s transferom paralyzované osoby z postele na invalidný vozík a späť.

Pracovná doba je 40 hodín v týždni (24 hodinová služba), kedy ošetrovateľka žije s klientom v jeho rodinnom dome. Keďže sa jedná o celodennú starostlivosť, hľadáme najlepšie 2 zdravotníkov, ktorí by sa v tejto náročnej činnosti striedali po 2 mesiacoch a navzájom vypomáhali. Jedná sa o dlhodobejšiu prácu.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Náplň práce:
Ošetrovateľka bude pomáhať s osobnou starostlivosťou o klienta pri kúpaní, osobnej hygiene, obliekaní, kŕmenie, prenášanie klienta z postele do postele a na invalidný vozík. Výpomoc a doprovod klienta vonku, pri cvičení a návšteve lekára. Ďalej bude pomáhať klientovi s bežným upratovaním a varením.
benefity:
Čo ponúkame:
Ošetrovateľka bude mať k dispozícii bezplatné ubytovanie a stravu. Všetko poskytované bezplatne hostiteľskou rodinou. Ubytovanie vo vlastnom zariadenej izbe (TV, wifi, posteľ, atď.).
Úväzok flexibilné, podľa požiadaviek klienta, max. 40 hodín / týždeň a 1 deň v týždni voľno.
Čistý plat 2500 Euro za mesiac.
V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis, motivačný list a prípadné referencie na adresu: mctour@nextra.sk Agentúra MC Tour tel. 0903426886, 0948483776

Plat
Dohodou
Krajina
Holandsko
Pozícia
Opatrovateľka
Znalosť jazyka
Mierne pokročilý
Telefón
0903426886
mctour@nextra.sk
Web
www.mctour.sk

Reakcia na pracovnú ponuku