Vyhľadávanie
Kategórie
ikona kategórieÚvod
ikona kategórieAnglicko
ikona kategórieCyprus
ikona kategórieČeská Republika
ikona kategórieGrécko
ikona kategórieHolandsko
ikona kategórieNemecko
ikona kategórieRakúsko
ikona kategórieŠpanielsko
ikona kategórieŠvajčiarsko
ikona kategórieTaliansko
ikona kategórieOstatné krajiny
ikona kategórieÍrsko
ikona kategórieŠkótsko
ikona kategórieNórsko


LONDÝN - čašníci a čašníčky do kaviarne

ČAŠNÍCI
Práca bez poplatku Agentúre. Umiestnime 2 čašnikov / barmanov do indickej restauracie. Je to v meste Gillingham pri Londyne.
Nastup najlepsie od 01.12.2019
Anglicky jazyk na komunikativnej urovni. Budu samozrejme zauceny.
Prax je podmienkou.
Jedna sa o dlhodobu pracu.
Vyplata je tyzdenne.
Plat je 8,21 gbp / hod brutto.
Ubytovanie je zabezpecene priamo nad restauraciou, je to studio a ak tam budu 2 chalani, tak kazdy plati 200 gbp na mesiac so vsetkymi nákladmi. Platia po prichode na ubytovanie na mesiac dopredu, neplatí sa deposit.
Nealko drink ako kola alebo mineralku maju zdarma pocas prace. Varia pre zamestnancov , takze sa mozu stravovat za mensi poplatok. Agentúra MC Tour V prípade vážneho záujmu píšte na mctour@nextra.sk prezvoňte nám na 0903 426 886, 0948 483 776 zavoláme vám späť.

ČAŠNÍČKY
Umiestnime do Londýna s nástupom čo najskôr bez akýchkoľvek poplatkov agentúre čašníčky do známej spoločnosti kaviarenskej siete. Každý bude zaučený. Full-time job. Dlhodobá práca. Hovorová Angličtina podmienkou. Pracuje sa cca 40 a viac hodín týždenne. Plat 8,21 Libry na hodinu brutto – plat sa vypláca mesačne. Nevyplácajú sa Tipsy. Strava vlastná, ubytovanie buď vlastné alebo je možné vybaviť zamestnávateľom jednoposteľová izba cca 100 - 130 Libier týždenne. Dvojposteľová cca 75 - 80 Libier týždenne na osobu. Treba si doniesť so sebou alebo zakúpiť na mieste paplón perinu oblečenie plachtu uterák hygienické potreby. Poplatok za mesačný nájom treba uhradiť hneď po príchode za celý mesiac vopred. Na oblečenie si treba doniesť bielu blúzku čierne nohavice alebo sukňu čierne pohodlné topánky. Oblečenie obdržíte aj pri nástupe do práce.

Prosíme o vaše CV s foto. Agentúra MC Tour V prípade vážneho záujmu píšte na mctour@nextra.sk prezvoňte nám na 0903 426 886, 0948 483 776 zavoláme vám späť.

Plat
:
9 €
Krajina
:
Anglicko
Pozícia
:
Čašník
Znalosť jazyka
:
Mierne pokročilý
Telefón
:
0903426886
Email
:
mctour@nextra.sk
Web
:
www.mctour.sk

Reakcia na pracovnú ponuku

Váš email:
Napíšte slovo nie:
Vaša reakcia: