Vyhľadávanie
Kategórie
ikona kategórieÚvod
ikona kategórieAnglicko
ikona kategórieCyprus
ikona kategórieČeská Republika
ikona kategórieGrécko
ikona kategórieHolandsko
ikona kategórieNemecko
ikona kategórieRakúsko
ikona kategórieŠpanielsko
ikona kategórieŠvajčiarsko
ikona kategórieTaliansko
ikona kategórieOstatné krajiny
ikona kategórieÍrsko
ikona kategórieŠkótsko
ikona kategórieNórsko

praca v sklade

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Po úspešnom náborovom procese v roku 2019, ktorý sa konal v Krakove, sa firma Wren Kitchen rozhodla ísť aj do iných krajín, aby našla nových kandidátov.
Wren Kitchen je číslo jedna medzi britskými výrobcami a predajcami kuchynského nábytku, s ročným obratom 500 miliónov libier.
Spoločnosť Wren Kitchen má 79 showroomov a 3 výrobné fabriky v Anglicku.
Prioritou Wren Kitchen je zákaznícky servis a starostlivosť o zamestnancov - preto bola táto spoločnosť uznaná za najlepšie pracovisko vo Veľkej Británii.
Wren Kitchen ma v súčasnosti výrobné fabriky v Barton upon Humber, Scunthorpe a Howden.
V kanceláriách, fabrikách a predajniach pracuje približne 4.6 tisíc pracovníkov.
V roku 2020 plánuje Wren Kitchen otvoriť ďalšiu fabriku, vďaka čomu sa vytvorí viac ako 1.2 tisíc nových pracovných miest.
V súčasnosti hľadáme kandidátov s predchádzajúcimi pracovnými skúsenosťami vo výrobe nábytku:
Produkčných a skladových pracovníkov
Zamestnanecké výhody, benefity
Pomáhame všetkým našim kandidátom pri vybavovaní formalít týkajúcich sa predloženia žiadosti o číslo národného poistenia (National Insurance Number), otvorenie účtu v banke, ubytovanie a pomoc s anglickým jazykom.
Wren Kitchen nielenže ponúka prácu, ale aj kariérne príležitosti. Keď uvidíte moderné školiace stredisko a rôzne vybavenie pre pracovníkov (ako je napríklad telocvičňa), zistíte, že pracovať vo Wren Kitchen bolo správne rozhodnutie.
Ročný plat je od 19000 libier do 26000 libier v hrubom. Výplata sa vypláca každý týždeň na bankový účet.
Pre viac informácií nas môžete kontaktovať:
Telefón: +44148211000
email: info@staff-finders.co.uk
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Plat
1830 €
Krajina
Anglicko
Pozícia
Skladník, balič
Znalosť jazyka
Bez znalosti jazyka
Telefón
0044148211000